Modne niebieskie włosy – dla kogo i co warto wiedzieć?

Większość z nas widziała już na głowie kogoś znajomego, a jeśli nie, to w telewizji na pewno – niebieskie włosy. Ten modny kolor zyskuje na popularności, a z racji na swoją intensywność i rzucający się w oczy odcień, ma pewnie tylu samo zwolenników, co przeciwników. Zdecydowanie chętniej sięgają po niego osoby odważne i lubiące wyróżniać się z tłumu!

Pokaż siebie, czyli własna ekspresja, a niebieskie włosy!

Ci, którzy wybierają dla siebie różne wariacji niebieskich odcieni włosów, są najczęściej osobami o mocnej ekspresji, takimi, które lubią gdy je widać, chcą coś zamanifestować, albo po prostu wybić się spośród otaczającej ich wizualnej tożsamości na ulicy. Uciekają one od tego, co identyczne, szablonowe i mundurkowe, szukając własnej, nietuzinkowej formy pokazania siebie.

Początkowo włosy w kolorze niebieskich kojarzyły się głównie z ludźmi młodymi, ale dziś widać, że sięgają po tą opcję nie tylko nastolatki! Ba! Można śmiało powiedzieć, że jest to uniwersalny trend dla „niespokojnych dusz” i to bez względu na wiek. Niebieską fryzurą mogą cieszyć się kobiety i mężczyźni, osoby, które nie identyfikują się z żadną płcią, młodzi, ludzie w średnim wieku i seniorzy!

Co ważne, w salonach fryzjerskich styliści pracują już nad tak różnymi wariacjami błękitów, granatu i niebieskiego, by móc trafić idealnie w każdy gust, dopasowując farbę do typu urody i cery.

Większość z nas widziała już na głowie kogoś znajomego, a jeśli nie, to w telewizji na pewno – niebieskie włosy. Ten modny kolor zyskuje na popularności, a z racji na swoją intensywność i rzucający się w oczy odcień, ma pewnie tylu samo zwolenników, co przeciwników. Zdecydowanie chętniej sięgają po niego osoby odważne i lubiące wyróżniać…