Kim jest Mateusz Banasiuk?

To polski aktor znany przede wszystkim z filmu „Płynące wieżowce” w którym zagrał homoseksualistę. Grał też w „Furiozie” u boku Damięckiego i w serialu „Pajęczyna” oraz wielu innych produkcjach, 

Wiek 

Mateusz Banasiuk ma 36 lat, urodził się w 1985 roku 21 września zatem jego znakiem zodiaku to Panna i jak na ten znak przystało jest pełen sprzeczności. Z jednej strony jest przystojnym, sprawnym fizycznie młodym mężczyzną, który wydaje się być też bardzo wrażliwą, artystyczną duszą. Od początku jego pomysłem na siebie było aktorstwo i sukcesywnie spełnia swoje marzenia. 

Żona

Jest w szczęśliwym związku z aktorką Magdaleną Boczarską od 2014 roku. W 2017 roku przywitali na świecie syna Henryka. Mateusz Banasiuk jest młodszy od partnerki o 9 lat jednak para w ogóle nie zauważa tej różnicy wieku, bardzo się doceniają i wzajemnie wspierają w karierach i obowiązkach rodzicielskich. 

Najnowsza produkcja „Furiosa„

Udział w filmie „Furiosa” był dla aktora nie lada wyzwaniem. Wcześniej grał głównie role spokojnych mężczyzn skrywających swoje emocje. Mateusz Banasiuk na potrzeby filmu  Olenckiego musiał się przekształcić w wojownika. Rola udowodniła, że aktor jest bardzo plastyczny i nie boi się wyzwań a jego występ jest drugą najwyżej ocenianą rolą w karierze.

To polski aktor znany przede wszystkim z filmu „Płynące wieżowce” w którym zagrał homoseksualistę. Grał też w „Furiozie” u boku Damięckiego i w serialu „Pajęczyna” oraz wielu innych produkcjach,  Wiek  Mateusz Banasiuk ma 36 lat, urodził się w 1985 roku 21 września zatem jego znakiem zodiaku to Panna i jak na ten znak przystało jest…