Kim jest Filip Bobek?

Jeden z tych mężczyzn, którzy zawsze wyglądają schludnie, są pod krawatem albo chociaż w koszuli. Nie wiadomo czy to oddziaływanie ról, które odgrywał – dobrze ubranych przystojniaków. Czy może to jego styl przyniósł mu właśnie takie angaże? Jedyne co wiemy na pewno, że Bobek jest jednym z popularniejszych aktorów właśnie u żeńskiej widowni.

Co wiemy o latach młodości aktora?

Aktor urodził się w 1980 roku w Gdańsku i tam też spędził dzieciństwo. Studia Aktorskie wybrał w 2000 roku, a ukończył je 5 lat później. Za jego debiut telewizyjny możemy uznać występ w „Kryminalnych”, wystąpił też epizodycznie w „Magdzie M.”, „Na dobre i na złe” i wiele innych. Przełomem była rola w „Brzyduli”, którą odgrywał w latach 2008-2009. Grał też w „Barwach szczęścia” i „Hotelu 52” przez rok.

Życie prywatne

Niestety niewiele wiadomo o jego osobistych relacjach. Wielokrotnie zaprzeczał w wywiadach, by łączyła go z kimś zażyłość. Filip Bobek twierdzi, że w pełni poświęca się pracy i nie ma czasu na rodzinę czy miłość. Aktor najwyraźniej cały czas czeka na tę jedyną i nie chce rozpraszać się przelotnymi romansami. Jak to mówią, na wszystko w życiu przyjdzie czas, a Bobek jest nadal młodym mężczyzną, ma jeszcze wiele lat na ustatkowanie się. 

Jeden z tych mężczyzn, którzy zawsze wyglądają schludnie, są pod krawatem albo chociaż w koszuli. Nie wiadomo czy to oddziaływanie ról, które odgrywał – dobrze ubranych przystojniaków. Czy może to jego styl przyniósł mu właśnie takie angaże? Jedyne co wiemy na pewno, że Bobek jest jednym z popularniejszych aktorów właśnie u żeńskiej widowni. Co wiemy…