Kim jest Jan Pirowski?

Jan Pirowski jest znanym i lubianym w Polsce dziennikarzem oraz prezenterem radiowo-telewizyjnym. Mimo ogromnej popularności wśród słuchaczy Radia Eska, on sam nie uważa się za celebrytę i zdecydowania unika zarówno blasku fleszy, jak i udzielania się mediach społecznościowych. Swojego czasu, szukając spokoju i odskoczni od świata celebryckiego, zdecydował się na usunięcie Facebooka i Instagrama, chociaż plotkarskie gazety o nim nie zapominają. Ba! W 2016 roku pojawił się nawet na liście stu najbardziej pożądanych przez Polki mężczyzn.

Jan Pirowski – praca i kariera

Pirowski jest dla większości swoich fanów niezwykle ciepłym i sympatycznym głosem z programu „imprESKA” emitowanym na antenie Radia Eska, a także prowadzącym realizowany przez TTV program „Pierwszy raz za granicą”.

Jego specyficzne, ciepłe i jednocześnie bardzo otwarte podejście do widzów, zyskało mu ich ogromną sympatię.

Start aktywności radiowej Pirowskiego to stacja RMF FM.

Na długo przed kariera medialną, prezenter brał także udział w licealnym projekcie, w ramach którego stworzone miało być przez uczniów własne radio. To właśnie po ukończeniu tego zadania, zdecydował się na kierunkowe warsztaty, zdając sobie sprawę z tego, ze radio będzie jego pasją już na zawsze.

W Playerze współtworzył program „Defacto” – również pod patronatem telewizji TTV, z która on sam związany jest od wielu już lat.

W 2018 roku Jan Pirowski prowadził relację mundialu z Rosji oraz przewodził rozmowom z gośćmi w tym właśnie temacie, w ramach projektu „Pirowski. Na mundial”.

Jan Pirowski jest znanym i lubianym w Polsce dziennikarzem oraz prezenterem radiowo-telewizyjnym. Mimo ogromnej popularności wśród słuchaczy Radia Eska, on sam nie uważa się za celebrytę i zdecydowania unika zarówno blasku fleszy, jak i udzielania się mediach społecznościowych. Swojego czasu, szukając spokoju i odskoczni od świata celebryckiego, zdecydował się na usunięcie Facebooka i Instagrama, chociaż…