Co najchętniej oglądamy na platformie Netflix?

W większości domów domownicy wykupują dostęp do platformy Netflix. Raczej nikogo to nie dziwi. Lubimy mieć dostęp zarówno do nowości na rynku kinematografii, jak i także do absolutnej klasyki. Co najczęściej oglądamy na Netflixie?

Przede wszystkim seriale

Chyba nikomu nie trzeba mówić, że Netflix zasłynął z seriali. To one właśnie na tej platformie cieszą się ogromną popularnością. Które konkretnie? Bardzo dobre opinie i wysoką oglądalność ma serial „Dom z Papieru”, „Breaking Bad” czy też „Prison Break”. Są to już jednak klasyki. Cały czas jesteśmy przyzwyczajeni, że pojawiają się nowe seriale czy też mini seriale, które spełniają wszelkie nasze oczekiwania. Ostatnimi czasy niezmiernie popularny jest serial „Kto zabił Sarę?”. Chyba nie ma osoby nie dyskutującej w pracy czy też w szkole na ten temat. Warto także wspomnieć o serialu „New Amsterdam” i dyrektorze, który podbił nasze serca.

Filmy i programy dokumentalne

Po serialach drugie miejsce zajmują filmy oraz programy dokumentalne. Cieszą się one również sporą popularnością. Na platformie Netflix możemy się spotkać z ich autorskimi produkcjami, a nawet z produkcjami rodem z Polski. Cieszy nas to ogromnie, ponieważ przekonujemy się z każdym kolejnym filmem i serialem, że nasze kino jest naprawdę dobre. Kiedyś wiele osób omijało produkcje Polskie, ale to się zmieniło i jesteśmy w stanie nawet je chwalić czy też ochoczo o nich dyskutować.

Troszkę oczy otworzył nam właśnie Netflix, na którym spędzamy sporo czasu i wcale nie pomijamy już produkcji z Polski.

W większości domów domownicy wykupują dostęp do platformy Netflix. Raczej nikogo to nie dziwi. Lubimy mieć dostęp zarówno do nowości na rynku kinematografii, jak i także do absolutnej klasyki. Co najczęściej oglądamy na Netflixie? Przede wszystkim seriale Chyba nikomu nie trzeba mówić, że Netflix zasłynął z seriali. To one właśnie na tej platformie cieszą się ogromną popularnością.…