Marta Barczok – kto to taki?

Kim jest Miss Polska z suwakiem, którą Internet zgodnie ochrzcił nową polską gwiazdą Mistrzostw Europy 2016? Jest to Marta Barczok. Kobieta na co dzień pracuje w Londynie jako księgowa w jednej z bardzo dobrze prosperujących firm. Marta pochodzi z Białogardu. Do tej pory kojarzyło nam się jedynie z tym, że urodził się w nim prezydent Aleksander Kwaśniewski.

W jakim celu pojechała do Francji?

Wiele z nas się zastanawia czy Marta Barczok do Francji pojechała na Mistrzostwa Europy 2016 po to, aby rzeczywiście zostać miss? Jak wówczas uważała, po prostu jest zwykłym kibicem. Co więcej przyznaje, że to co się stało dla niej samej było sporym zdziwieniem. Mówi, że po prostu towarzyszyła na meczach swojemu ukochanemu mężowi.

Co więcej dodaje także, że żadna z sytuacji z jej udziałem nie była absolutnie żadną ustawką. Nikogo o nic nie prosiła. Co więcej się nie pchała na siłę przed obiektyw. Zawsze powtarza, że nie jest modelką zawodową, która zarabia na braniu udziału w profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

Normalna dziewczyna

Marta Barczok jest jak najbardziej normalną dziewczyną, która jest jednocześnie kibicem naszej polskiej reprezentacji. Cała filozofia polegała na tym, że ktoś jej pstryknął dosłownie kilka zdjęć i opublikował je w Internecie na różnego rodzaju serwisach. Później już wszystko się potoczyło w sposób lawinowy. Nie pojechała na pewno do Francji w celu zrobienia jakiejś kariery. Chciała rozkoszować się dobrymi meczami, a przy okazji została po prostu zauważona i udało się jej zaistnieć.

Kim jest Miss Polska z suwakiem, którą Internet zgodnie ochrzcił nową polską gwiazdą Mistrzostw Europy 2016? Jest to Marta Barczok. Kobieta na co dzień pracuje w Londynie jako księgowa w jednej z bardzo dobrze prosperujących firm. Marta pochodzi z Białogardu. Do tej pory kojarzyło nam się jedynie z tym, że urodził się w nim prezydent…