Długa grzywka na boki – najmodniejszy rodzaj grzywki

Długa grzywka na boki to inaczej curtain bangs. Jest to fryzura, za którą ostatnimi czasy szaleją największe gwiazdy. Nie wymaga kompletnie stylizacji , a na pewno podkreśla świetnie rysy naszej twarzy. Sprawdźmy, która będzie do nas najbardziej pasować?

Prawdziwy hit

Długa grzywka na bokia więc curtain bangs to z angielskiego grzywka-zasłonka. Właśnie taka jest najmodniejsza obecnie fryzura. Jest podzielona na środku przedziałkiem i okala oczy po każdej ze stron. To cięcie na topie było już dobrych kilka dekad temu. Długa grzywka na boki była noszona chociażby przez Brigitte Bardot. Dzisiaj jest znowu na topie, powróciła razem z popularnością stylu z lat siedemdziesiątych oraz także zapotrzebowaniem na bardzo efektowne uczesania, ale także na proste uczesanie. Grzywka na boki dodaje nam świeżości, wygląda lekko oraz swobodnie. Naprawdę wygląda pięknie.

Dla kogo jest to odpowiedni wybór?

Na pewno o grzywce długiej na boki możemy także powiedzieć, że jest uniwersalna. Pasuje w zasadzie do każdego kształtu twarzy. Wysmukla optycznie te okrągłe, dodaje kwadratowym łagodności, a z kolei pociągłe skraca. Grzywka ułożona na boki działa także jako pewnego rodzaju lifting. Przyciąga spojrzenie bezpośrednio do kości policzkowych, co sprawia, że są uwydatnione, a do tego udaje jej się zamaskować wszelkie niedoskonałości wokół oczu czy też dysproporcje czoła. Taki rodzaj fryzury będzie wyglądał najlepiej w przypadku lekko falowanych czy też prostych włosów, które najlepiej wycieniować, aby im nadać odpowiedni kształt.

Długa grzywka na boki to inaczej curtain bangs. Jest to fryzura, za którą ostatnimi czasy szaleją największe gwiazdy. Nie wymaga kompletnie stylizacji , a na pewno podkreśla świetnie rysy naszej twarzy. Sprawdźmy, która będzie do nas najbardziej pasować? Prawdziwy hit Długa grzywka na boki, a więc curtain bangs to z angielskiego grzywka-zasłonka. Właśnie taka jest najmodniejsza…