Shadia Nugud – była żona Andrzeja Sołtysika

Shadia Nugud była w związku małżeńskim z Andrzejem Sołtysikiem przez siedem lat. Co ciekawe ich rozprawa rozwodowa trwała jedynie dwadzieścia minut.

Długi związek, krótki rozwód

Shadia Nugud z Andrzejem Sołtysikiem byli razem w sumie przez dziesięć lat. Poznali się całkiem przypadkiem w Centrum Handlowym Zakopianka, gdzie trwała impreza. Andrzej Sołtysik był prowadzącym imprezę, a Shadia była na imprezie tej modelką. W roku 2003 zdecydowali się wziąć ślub. Młoda żona Andrzeja Sołtysika nie chciała po ślubie przyjąć jego nazwiska. Jednak zdecydowała się na rezygnację z używania imion swojego ojca, dziadka oraz pradziadka, co jest zgodne z arabską tradycją.

Niełatwe małżeństwo

Musimy przyznać, że po latach czytając liczne wywiady doszukaliśmy się pewnych problemów w ich związku. Kobieta bowiem udzielając wywiadów nie ukrywała, że ma problem z zazdrością. Jej zdaniem prezenter miał sporą słabość do blondynek. W jednym z wywiadów powtórzyła, że na Andrzeju robiły wrażenie spojrzenia blondynek, które były posiadaczkami dużego biustu.

Po przeczytaniu powyższego mogliśmy sądzić, że para rozwiodła się z racji dokonania się zdrady przez Andrzeja. Było odwrotnie. Pomimo, że Shadia Nugud tak bardzo się bała konkurencji ze strony innych kobiet, to jednak powodem bezpośrednim ich rozwojów była jej zdrada, a nie Andrzeja Sołtysika. Chodzą pogłoski, że podobno kobieta zdradziła swojego męża z kolegą z pracy.

Bardzo ważne jest jednak to, że para rozstała się w zgodzie i nie wypominali sobie wzajemnych krzywd.

Shadia Nugud była w związku małżeńskim z Andrzejem Sołtysikiem przez siedem lat. Co ciekawe ich rozprawa rozwodowa trwała jedynie dwadzieścia minut. Długi związek, krótki rozwód Shadia Nugud z Andrzejem Sołtysikiem byli razem w sumie przez dziesięć lat. Poznali się całkiem przypadkiem w Centrum Handlowym Zakopianka, gdzie trwała impreza. Andrzej Sołtysik był prowadzącym imprezę, a Shadia była…