Natalia Maczek i jej wpływ na modę uliczną

Czy Natalia Maczek jest ci znana? Jeśli lubisz modę, a twoją pasją jest moda uliczna to z pewnością tak. Bowiem Natalia Maczek miała ogromny wpływ na kształtowanie mody ulicznej.

Doceniona przez portal Hypebeast

Natalia Maczek została doceniona przez portal Hypebeast. W roku 2018 została wpisana na listę osób, które miały największy wpływ na kształtowanie się mody ulicznej. Dla tej kobiety niesamowicie ważne jest to, że jej nazwisko pojawiło się wśród bardzo znanych nazwisk jak chociażby Riccardo Tisci, Rihanna czy też Kanye West. Musimy przyznać, że nazwiska te wiele nam mówią.

Marka MISBHV

Aktualnie Natalia Maczek wraz z Tomaszem Wirskim odpowiada za markę MISBHV. Marka ta staje się niesamowicie popularna. Ma już na swoim koncie współpracę z Reebokiem oraz sklepem nowojorskim KITH.

Natalia Maczek oraz Tomasz Wirski pozyskali do promocji swojej marki takie gwiazdy jak Cardi B, Gigi Hadid, Kylie Jenner czy też Rihannę. Nazwiska te robią na każdym wrażenie. Pomimo, że marka ta nie jest specjalnie nowa, to tak naprawdę dopiero się rozwija. Trudno w to uwierzyć na podstawie powyższych nazwisk, ale tak właśnie jest. O marce usłyszymy jeszcze niejednokrotnie i wróżymy jej jeszcze większe sukcesu.

Największe gwiazdy z całego świata pokochały te ubrania. Na świecie marka ta jest bardziej znana niż w naszym kraju. Doceniajmy naszych rodaków. Warto zapamiętać sobie nazwiska Natalia Maczek oraz Tomasz Wirski. Możemy być z nich dumni. W swoje projekty wkładają za każdym razem serca i reagują na zapotrzebowanie rynku.

Czy Natalia Maczek jest ci znana? Jeśli lubisz modę, a twoją pasją jest moda uliczna to z pewnością tak. Bowiem Natalia Maczek miała ogromny wpływ na kształtowanie mody ulicznej. Doceniona przez portal Hypebeast Natalia Maczek została doceniona przez portal Hypebeast. W roku 2018 została wpisana na listę osób, które miały największy wpływ na kształtowanie się mody…