Kim jest Olga Jankowska?

Czy kojarzysz Olgę Jankowską? Na pewno fani serialu „Barwy Szczęścia” tak. Grała bowiem uroczą Klarę Śliwińską. Olga Jankowska urodziła się 12 września 1992 roku w Wołominie. Zanim pojawiła się w serialu wspomnianym „Barwy Szczęścia” zadebiutowała w filmie pod tytułem „Jasne błękitne okna”.

Filmografia

W roku 2006 Olga Jankowska pojawiła się w filmie „Jasne błękitne okna”. Zagrała Sygitę w młodości. Był to w zasadzie jej jedyny film, w którym zagrała. Znacznie więcej razy zagrała w serialach. Rolę Anny zagrała w serialu „Samo Życie”. Z kolei w latach 2007-2019 grała Klarę Śliwińską w serialu „Barwy szczęścia”. W roku 2013 dostała rolę w serialu 'Miłość na bogato”. Pojawiła się także w jednym z odcinków serialu „Komisarz Alex”. W odcinku tym zagrała studentka Marysia.

Programy telewizyjne

Co ciekawe Olga Jankowska występowała także w trzeciej edycji programu nadawanym na TVP2 pod tytułem „The Voice od Poland”. Wielu jej fanów nie wiedziało, że aktorka tak pięknie śpiewa. Naprawdę robi to na nas wrażenie. Ma prześliczny głos i wcale byśmy jej o to nie posądzali. Pojawiała się także jako gość w programie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie”.

Na pewno o Oldze Jankowskiej jeszcze niejednokrotnie usłyszymy.. Tak naprawdę jej kariera dopiero nabiera tempa i się rozpoczyna. Nabiera cały czas doświadczenia i jest coraz lepiej. Widać, że kobieta ma dryg do grania. Przed kamerą czuje się swobodnie i nie widać po niej żadnej tremy. Podoba nam się to jak najbardziej. Im mniej tremy tym lepiej.

Czy kojarzysz Olgę Jankowską? Na pewno fani serialu „Barwy Szczęścia” tak. Grała bowiem uroczą Klarę Śliwińską. Olga Jankowska urodziła się 12 września 1992 roku w Wołominie. Zanim pojawiła się w serialu wspomnianym „Barwy Szczęścia” zadebiutowała w filmie pod tytułem „Jasne błękitne okna”. Filmografia W roku 2006 Olga Jankowska pojawiła się w filmie „Jasne błękitne okna”. Zagrała Sygitę…